نام کاربری
رمز عبور
 


عالي
خوب
متوسط
بد


 

 

 

درباره شرکت سینا لوله یزد

    درباره شرکت سینا لوله یزد     

شرکت سینا لوله یزد در تیر ماه سال 1381 با هدف تولید لوله و اتصلات پلی پروپیلن در شهر یزد تاسیس گردید و در آبان ماه همان سال با تولید یکسری از اتصلات محصولات خویش را در بازار عرضه کرد و بتدریج تا شهریور ماه 1382 با اضافه نمودن خط تولید لوله پروپیلن و تکمیل نمودن قالب های تولید اتصالات ، تولیدات خود را در زمینه لوله و اتصلات از سایز 20 تا 63 میلیمتر تکمیل نمود.
در طی سالها تنوع محصولات تولیدی شرکت سینا لوله یزد گسترش پیدا کرده و بتدریج سیر صعودی را در میزان تولید و گسترش کمی و کیفی محصولات طی کرده است .
تعریف خط مشی و استراتژی مناسب و اثر بخش، جذب پرسنل متعدد ، خلاق و کارآمد اهمییت دادن به مشتری و کیفیت مثال زدنی محصولات باعث پیشی گرفتن شرکت از بسیاری از رقبا و در دست گرفتن سهم قابل توجهی از بازار مصرف کشور و بازار صادراتی گردیده است بنحوی که هم اکنون در 250 شهر کشور دارای نماینده فعال میباشد .
ما در شرکت سینا لوله یزد معتقدیم که کیفیت در مرحله اول بوده و بهترین راه برای برآورده کردن انتظارات مشتری میباشد سیستم مدیریت کیفیت سینا لوله یزد تامین کیفیت را یکی از حیاتی ترین مراحل تولید به شمار می آورد .
محصولات سینا لوله یزد مطابق با استانداردهای ملی 2-6314 برای لوله و 3-6314 برای اتصالات تولید شده و دارای بیمه نامه شرکت بیمه ایران جهت حفاظت از منافع مصرف کننده میباشد .
سینا لوله یزد به مسیر پیشرفت خود ادامه خواهد داد تا یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات در منطقه باشد.


   
 
  ارسال نظر  
 
   
   
   
     

 

 

<    «  دي ۱۳۹۸  »    >
شيدسچپج
 ۱۲۳۴۵۶
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰ 

 

 

   
   

All Right Reserved 2009, Sina Pipe Co, Sina Industrial Town, Design by www.adco.ir

www.Sinapipe.com